בבית שלך, בזמן שלך! כל כך קל להתאמן

shadow

כל כך קל למצוא זמן להתאמן

הלו"ז שלך צפוף והשגרה יכולה להיות עמוסה מאוד. עבודה, לימודים, קניות או סידורים מקשים עליך למצוא זמן נוסף לפעילות גופנית. רכישת מנוי במכון כושר מחייבת אותך להצמד ללוחות זמנים נוקשים שלא תמיד מתאימים לקצב החיים המשתנה והמהיר. יציאה לריצה או אימון אופניים מחייבים אותך להיות תלוי במזג האויר. קשה להתמיד בפעילות גופנית כאשר נאבקים למצוא זמן לכך. במקום לפנות זמן לאימון הגופני שלך, אפשר לנצל כל רגע פנוי בבית לאימון טרמפולינה ספונטני ומהנה.

מצאת את עצמך בבית ויש לך רבע שעה פנויה- נהדר! זה כל מה שצריך בשביל אימון הכושר שלך. אפילו לא צריך לנעול את נעלי הספורט, פשוט לעלות על הטרמפולינה ולהתחיל לקפוץ. מבלי להפריע לשאר בני הבית גם אם הם במקרה ישנים. הקפיצה על הטרמפולינה שקטה כל כך עד שלא יבחינו כלל שהתחלת את האימון.

אין צורך לדאוג שאנשים אחרים מסתכלים עליך, בבית שלך מותר לך הכל: לקפוץ לאט, מעט, גבוה או בפראות, אימון חזק עם משקולות או אימון עדין בלבד אחרי יום ארוך. הקצב שלך, התרגילים האהובים עליך, מה שמתאים לך. הטרמפולינה יכולה לשמש תחליף למספר מכשירי כושר שונים כהליכון, סטפר, ומכשיר אופניים. האימון בטרמפולינה כולל סוגי אימון אירובי שונים, עיצוב הגוף, מתיחות, חיזוק שרירי הבטן ואימוני כוח לחיזוק מסת השריר.

אז קדימה, תנו קפיצה.