ירידה במשקל באימון טרמפולינה

הפכו את הטרמפולינה למכשיר הכושר הביתי שלכם ותופתעו מהתוצאות

דיאטות חדשות ושיטות מהפכניות להרזייה צצות על בסיס כמעט קבוע. במקביל, המודעות לאורח חיים בריא מחלחלת כמעט לכל בית ומככבת בשיח הציבורי. למרות זאת, אנשים רבים אשר משתדלים לשנות את הרגלי האכילה שלהם, עדיין נאבקים במשקל עודף.
הסיבה לכך היא שאימון גופני הוא מרכיב חיוני בתהליך הפחתת שומן ומסייע בהפחתת משקל באופן דרמטי ומשמעותי. מחקר שנערך לאחרונה מגלה ש- 89% מהאנשים שהורידו כ- 30 ק"ג ושמרו על משקלם למעלה מחמש שנים, שילבו בתוכנית הדיאטה שלהם פעילות גופנית סדירה.
המסקנה ברורה: בכדי להוריד משקל ולשמר הישגים לאורך זמן, יש לסגל אורח חיים בריא הכולל בתוכו עיסוק בפעילות גופנית – לגוף ולנפש. 

אימון להורדת אחוזי שומן בשילוב תזונה נכונה = מתכון מנצח

אימון גופני קבוע מקדם סגנון חיים בריא – אך כאשר משולב בתזונה בריאה ומאוזנת, כך גם יעיל יותר.

התמדה באורח חיים בריא המשלב פעילות גופנית ותזונה מותאמת, חשובה להגברת המטבוליזם, לניקוי הגוף מרעלים ולשיפור המצב הבריאותי.
התמדה מובילה לתוצאות נהדרות: פעילות לב תקינה, שנת לילה טובה, חיזוק העצמות, עלייה במסת שריר, הורדה באחוזי השומן, עלייה ברמת האנרגיה, שיפור מצב הרוח, תחושה כללית טובה יותר ולמראה חיוני יותר.

בכדי להצליח להתמיד באורח חיים שכזה, ראשית יש למצוא סוג פעילות גופנית מהנה ומושכת, כגון קפיצה על טרמפולינה, בשילוב תזונה בריאה שיננה משאירה אותנו בתחושת חוסר ורעב. השקיעו זמן בבניית תכנית תזונה ובבחירת סוג האימון הגופני המתאים לכם – ככל שתשקיעו ותהיו מעורבים בקידום הבריאות שלכם, כך תצליחו יותר במשימתכם.

0081-weight-control-adjustment-loss-exercise-bellicon

אימון באמצעות טרמפולינת Bellicon– דרך אפקטיבית לירידה במשקל

הקפיצה בטרמפולינת bellicon מומלצת לכל מי שרוצה להוריד במשקל ויש בה יתרונות רבים:

 • שליטה במידת האינטנסיביות –אימון בטרמפולינת bellicon מסייע לשריפת קלוריות מבלי להתיש את הגוף מכיוון שהוא מאפשר להתאים את קצב ומשך האימון לצרכים שלכם. אחרי אימון בטרמפולינת bellicon לא תרגישו מותשים, אלא מלאי מרץ.
 • בכל מקום, בכל זמן – הקפיצה בטרמפולינה יכולה להתבצע בחוץ או בפנים, עם נעליים או בלי, מול הטלוויזיה או עם אוזניות ובכל מזג אוויר.
 • התאמה לכל משקל – מסגרת המתכת האולטרה-חזקה של הטרמפולינה מאפשרת קפיצה שקטה ונעימה גם לאנשים במשקל 200 קילו.
 • Fun – לא פחות חשוב, עם טרמפולינת bellicon אפשר לבצע מגוון רחב של תרגילים, מבלי להשתעמם תוך עשיית אימון כיף ומהנה. למה חשוב כל כך ליהנות באימון גופני? מכיוון שהצלחת תהליך ירידה במשקל מושפעת בעיקר מרמת ההתמדה באימון לאורך זמן ולא מרמת האינטנסיביות שלו. כאשר האימון מהנה, קל יותר להתמיד.
 • שריפת קלוריות גם במנוחה – הקפיצה בטרמפולינת bellicon היא הדרך היעילה ביותר לשרוף שומן, גם לאחר שהאימון הסתיים. מחקרים מראים כי פעילות הלב וכלי הדם מעלה את קצב המטאבוליזם, כך ששריפת הקלוריות ממשיכה גם לאחר שמפסיקים להתאמן וגם בזמן מנוחה– עד 24 שעות מתום האימון.
 • חיטוב– מעבר לשריפת השומנים, ישנם תרגילים ספציפיים לחיטוב הגוף בקפיצה על טרמפולינת bellicon לאימון אישי.

למי מומלץ לבצע תרגילים על טרמפולינת bellicon?

 • לאנשים הסובלים מכולסטרול גבוה ושומנים בדם – מכיוון שבזמן הקפיצה ניקוי הפסולת בגוף מהיר יותר.
 • חולי לב – הקפיצה בטרמפולינה משמרת זרימת דם תקינה.
 • אנשים המתמודדים עם סטרס גבוה – הקפיצה משחררת מתחים פיזיים ורגשיים
 • בעלי קשיי ריכוז – הקפיצה על טרמפולינה מסייעת בעליית רמת הריכוז
 • לכל מי שחפץ בפעילות גופנית כייפית, מהנה וקלה להתמדה! 

הנה דוגמא לאימון של 25 דקות לירידה במשקל ושריפת שומנים לגברים:

יש להתייעץ עם רופא טרם תחילת הפעילות ולהתאים את האימון ליכולות הספציפיות של כל אדם.

טרמפולינת bellicon– מכשיר הכושר הביתי שלכם

לסיכום: אם תתעמלו לעיתים קרובות יותר, גם אם מדובר באימון קצר בן מספר דקות בכל יום, הגוף שלכם "יקבל הוראה" לשרוף שומנים ולייצר יותר אנרגיה. שיפור קצב חילוף החומרים יסייע לכם להוריד משקל עודף וכן ישפר את החוזק הגופני, תחושת החיוניות, יכולת הריכוז, מערכת החיסון והפתחח רמות מתח נפשי.