אחריות

כשאתם קונים את אחד ממוצרי בליקון, אתם מקבלים מוצרי פרמיום איכותיים במיוחד. לכן אנו שמחים להעניק לטרמפולינות שלנו אחריות לתקופה ארוכה.

תקופת האחריות

משך הזמן בו מוענקת אחריות לחלקים השונים הוא כדלקמן:

  •        3 שנות אחריות על השלדה/מסגרת הטרמפולינה
  •    3 שנות אחריות על מזרן הקפיצה
  •        שנה אחריות על רצועות הבנג'י

הבלאי של רצועות הבנג'י

רצועות הבנג'י הן רכיב שמטבע הדברים נשחק, ועל כן אין דרישה חוקית להעניק לו אחריות. למרות זאת, אנו מתחייבים על פרק זמן שבו הן יפעלו כמצופה. שחיקת הרצועות הינה טבעית ונובעת משימוש.  היא דומה לבלאי הטבעי של סוליות נעלי ריצה. ככל שרצים או הולכים יותר, כך גדלה שחיקת הסוליות.

שואלים אותנו לא פעם כמה זמן רצועות הבנג'י אמורות להחזיק. לצערנו, אין לשאלה זו תשובה פשוטה, שכן הבלאי תלוי בגורמים רבים. למשל מה משקלם של הקופצים, מהי עוצמת הקפיצה ועוד, אך במוקדם או במאוחר, הרצועות יישחקו ויאבדו את הגמישות שלהם. משתמשים רבים שמתעמלים באופן קבוע מצליחים להגיע לשנתיים ואף יותר של שימוש ברצועות הבנג'י, אך אחרים שוחקים אותן בזמן קצר יותר.    
חשוב לציין, החלפת כל הרצועות תתבצע בו זמנית

200X200

מימוש האחריות

תקופת האחריות מתחילה בעת הקנייה, ולכן חשוב לבצע רישום אחריות* או לשמור על הקבלה שבה מופיע מועד הרכישה.

חברת בליקון מייצרת את הטרמפולינות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. עם זאת, לעיתים מתרחשות תקלות. אם תמצאו פגם בטרמפולינת הבליקון שלכם במהלך תקופת האחריות, צרו עימנו קשר באופן מיידי, ואנו נפעל על מנת לטפל בבעיה בצורה יעילה ומהירה ככל  האפשר.

במקרה של נזק לטרמפולינה, הנכם מתבקשים לא לשלוח אותה אלינו עד שתיצרו עימנו קשר. זאת על מנת להימנע מתשלום עלויות משלוח מיותרות.

 

קפצו לרמה גבוהה יותר של כושר ובריאות. הזמינו את הבליקון שלכם עוד היום !

*אנו ממליצים לכל לקוח  לבצע את רישום האחריות דרך אתר האינטרנט של אופק חדש.
הקליקו על הקישור כעת למעבר לרישום אחריות באופק חדש