התאמת טרמפולינה אישית

צעדים להרכבת טרמפולינה אישית

טרמפולינת בליקון מיוצרת ומותאמת במיוחד עבורך.

ניתן לבחור מבין האפשרויות השונות כך שהטרמפולינה הנרכשת הותאמה באופן אישי לצורכי האימון, למשקל ולטעם האישי בעיצוב.

הדגמים

בליקון פלוס

בליקון פלוס הינו נגזרת של בליקון קלאסי ומגיע עם מוט בצורת T – בעל פטנט שליפה והתקנה מהירה, הודות לידית המותקנת על גבי מסגרת הטרמפולינה.
טרמפולינת בליקון פלוס מגיעה בגודל 112 ס"מ, יחד עם רגליים מתקפלות לאחסון נוח וקל.

בליקון קלאסי

בליקון קלאסי מיועד לאימון תוך ביתי ומאופיין בציפוי שחור איכותי אשר מגן ושומר על המסגרת מפני לחות וחלודה. בליקון קלאסי מגיע עם רגליים מתקפלות אשר ניתנות לקיפול מהיר ובכך ניתן לאחסן את הבליקון ללא כל מאמץ, תוך חיסכון מרבי בזמן.
סדרת בליקון קלאסי מגיעה בשלושה גדלים לבחירה: 100 ס"מ, 112 ס"מ, 125 ס"מ

בליקון פרמיום

בליקון פרמיום מגיע במסגרת העשויה פלדת אל חלד אנטי בקטריאלי TAR מוגנת מפני שריטות.

בליקון פרמיום מיועד לאימונים מחוץ לבית ולאחסון הטרמפולינה תחת כל סוגי מזג האוויר מבלי שהמסגרת תפגע.
סדרת בליקון פרמיון מגיעה בשני גדלים לבחירה: 112 ס"מ, 125 ס"מ, יחד עם רגליים מתקפלות.

בליקון משושה

בליקון משושה מיועד למכוני כושר, סטודיו לאימונים או כל פורמט המיועד לאימונים מרובים ואינטנסיביים. בליקון משושה מגיע יחד עם מוט בצורת T הניתן לשליפה והתקנה מהירה הודות לידית המותקנת על גבי מסגרת הטרמפולינה.

טרמפולינת בליקון משושה מגיעה בגודל 137 ס"מ, יחד עם רצועות בנג'י המתאימות למתאמנים השוקלים עד 200 ק"ג, עם רגליים מתברגות.

כריות הגנה

כרית עגולה המקיפה את מזרן הקפיצה מתאימה לקוטר הטרמפולינה ומונחת על הגומיות והמסגרת מונעת פציעות במקרה של נפילה. כרית ההגנה עבה ועשוייה מחומר אוורירי כך שההגנה שלה יעילה מאוד והיא יכולה להפוך את הטרמפולינה לכסא הנוח ביותר בסלון שלך.

מעקה בטיחות

מעקה בטיחות הינו חיוני עבור משתמשים בגיל מבוגר או כאשר הטרמפולינה משמשת ככלי שיקומי. ניתן לבחור מעקה ימני או שמאלי או בשני הצדדים יחדיו. המעקה נוח להרכבה ולהסרה ומתחבר לטרמפולינה באמצעות תופסנים בעלי הברגה פשוטה.