מבנה הטרמפולינה

איכות מבנה הטרמפולינה

רופאים, אתלטים, מומחי בריאות וכושר – כולם תמימי דעים שבליקון היא המיני-טרמפולינה הטובה בעולם. הנה כמה סיבות מדוע הם כל כך מתלהבים:

בליקון היא טרמפולינה שתוכננה בגרמניה, עם כל תשומת הלב לפרטים שמשתמעת מכך. היא עשויה מחומרים מעולים ומיוצרת בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות הסביבה, ובנוסף: היא מציעה לא פחות מ-1,500 מצבים שונים. הנתונים האלה יכולים קצת לסחרר את הראש, אבל מה שיותר חשוב הוא שבכל פעם שתעלו על טרמפולינה של בליקון, הלב שלכם ישיר – וזו הסיבה שיש לבליקון כל כך הרבה לקוחות מרוצים.


תוכנן ומיוצר בגרמניה

דרישות האיכות הגבוהות והבלתי מתפשרות גרמו לחברת בליקון להחליט לייצר את הטרמפולינה גרמניה. המיני-טרמפולינה של בליקון קובעת סטנדרטים עולמיים חדשים, הבאים לידי ביטוי בתכנון ועיצוב חכמים, שימוש בחומרים איכותיים ותהליכי ייצור מוקפדים.

בחברת בליקון גאים בכך שבאמצעות שילוב בין תכנון מתקדם וקפדני, שנים של מחקר ופיתוח וניסיון מעשי עשיר, הצליחו לבנות מוצר המשפר את איכות חייהם של המשתמשים בו תוך שהוא משרת אותם במשך שנים רבות.

איכות היא כמו קפיצה: את שתיהן מתחילים מלמטה למעלה

תשכחו את כל מה ששמעתם (או חוויתם) על טרמפולינות מאיכות נמוכה ובמחירי רצפה. אף אחת מהן לא מתקרבת לביצועים של בליקון. אחת הסיבות לכך היא שבבליקון משתמשים אך ורק בחומרים האיכותיים ביותר בשוק. שני סוגי השלדות (הקלאסית והפרימיום) בנויים מפלדה מעולה מסוג high-grade high-gauge (ומרותכות ברמת דיוק שרק מהנדסים ואנשי מקצוע מהתחום יודעים להעריך).

כל אלה מעניקים לטרמפולינות של בליקון שילדה שמשלבת בין משקל קל לעמידות וקשיחות יוצאות דופן, המאפשרים קפיצה בטוחה למשתמשים במשקל של עד 200 קילוגרם. כך, אימוני טרמפולינה, בין אם תרגילי שיווי משקל או אירובי על טרמפולינה מתבצעים בכיף וללא חשש.

משטח הקפיצה עשוי מפוליפרופילן ותוכנן במיוחד כדי להעניק חוויית ניתור נוחה ועמידות גבוהה ולהוסיף גמישות לכבלים שמחזיקים אותו (המיוצרים, כמו המשטח עצמו, מחומרים שאינם אלרגניים).  ניתן להשתמש בטרמפולינות בליקון בבית ומחוצה לו, והן עמידות בפני פגעי מזג האוויר (גרסת הפרימיום אף עמידה לגשמים), כולל קרינת UV. הווים של הטרמפולינה, הרשומים כפטנט ומחברים בין הכבלים למשטח הקפיצה, עשויים מפוליאמיד ידידותי לסביבה ומחוזק, בכך הם מעקבים באופן משמעותי שחיקה של הכבלים.

חומרים ידידותיים לסביבה

חברת בליקון מחויבת לשימוש בחומרים הבטוחים ביותר לסביבה הקיימים. החברה מקפידה במיוחד על בחירת הבדים בהם נעשה שימוש. זאת מכיוון שבשוק קיימים בדים רבים שמיוצרים מחומרים מפוקפקים. הבדים נבדקו ואושרו על ידי מכוני בדיקה עצמאיים לפי התקן הבינלאומי של Oeko-Tex. קבוצת Oeko-Tex פעילה מאז שנת 1992 בתחום הטקסטיל, במטרה להפוך את הענף ליותר בטוח, חברתי וידידותי לסביבה. בליקון גאה להיות בין החברות שקיבלו את חותמת האיכות של Oeko-Tex.

קיפצו לרמה גבוהה יותר של כושר, בריאות ואיכות חיים. הזמינו את הבליקון שלכם עוד היום.

רוצים להכיר לעומק את טרמפולינת בליקון? היכנסו לקישור הבא:
מה קורה בגופנו בעת אימון על טרמפולינה?