כנס וינגיט

ימים
שעות
דקות
שניות

המאמנות שלנו

אסנת קובי חג'ג'

מדריכת פילאטיס מזרן ומכשירים מזה 12 שנים. במסגרת הכשרתה למדה פילאטיס שיקומי , פילאטיס לנשים בהריון ואחרי לידה והתמחתה בתחומים אלה. 


גליה וולף

מורה לפילאטיס מזה 14 שנים. מתמחה בפילאטיס מכשירים, מזרן ופילאטיס שיקומי ובעלת סטודיו לפילאטיס מכשירים במושב בית חירות

 

חן לזרוביץ

מאמנת כושר אישית, מדריכת אירובי ועיצוב, קיקבוקס, אימונים פונקציונליים, פילאטיס, ריצות ארוכות, Body pump, Body balance, Cxworks ו Trx.. מדריכת כושר על טרמפולינה.

לוח האימונים במתחם טרמפולינות bellicon


8:30 גליה וולף – TRAMPO-RESISTANCE: שיעור מתוך מתודת השיעורים של Bellicon Move: שיעור עיצוב על טהרת עבודת ההתנגדות. ניצול המבנה והמאפיינים הייחודיים של הטרמפולינה לצורך עבודת התנגדות המסייעת לעיצוב הגוף ותורמת לחיזוק קבוצות שרירים גדולות.

9:40 גליה וולף – TRAMPILATES: שיעור מתוך מתודת השיעורים Bellicon Move: שיעור פילאטיס ייחודי וזורם על טרמפולינה. בשיעור זה נשלב בין תרגילי הפילאטיס ועקרונותיו לבין אלסטיות הטרמפולינה, ביחד נגיע לעומק חדש בהבנת אימון הפילאטיס.

10:40 חן לזרוביץ – TRAMPO-BOUNCE: שיעור מתוך מתודת השיעורים Bellicon Move: שיעור אירובי מטורף על טרמפולינה בדגש על תרגילי קרדיו וקואורדינציה. בואו להזיע ולגוון את רפרטואר תרגילי האירובי שלכם.

12:15 חן לזרוביץ – TRAMPO SUPER-CIRCLE: שיעור מתוך מתודת השיעורים Bellicon Super Circuit: שיעור על-מעגלי על הטרמפולינה. גיוס הטרמפולינה לאימון מחזורי יצירתי שיפתח לכם את הראש לתרגילים דינמיים ומאתגרים. 

13:10 אסנת קובי חג'ג' – TRAMPO-CORE: שיעור מתוך מתודת השיעורים Bellicon Move: שיעור  Core ומתיחות ייחודי באמצעות טרמפולינה. שיעור מאתגר המנצל את הדינמיות וחוסר היציבות של הטרמפולינה בכדי לאתגר את שרירי הליבה.